.
* Ticari Araçlarımızı görmek için tıklayın >>
* Fiyat listesini görmek için tıklayınız >>
* Kiralama koşulları sayfasındasınız.
* Kampanyalar için tıklayınız >>
* Ticari oto kiralama sayfası >>
Rezervasyon :
Rezervasyon esnasında kredi kartından 1.000 YTL depozit alınır. Alınan depozit kiralama sonunda iade edilir. Yapılan rezervasyonun iptal edilmesi halinde toplam kiralama bedelinin % 10 u No-Show bedeli olarak tahsil edilir.
.
Ödeme :
NAKİT veya KREDİ KARTI ile yapılır. Kredi Kartı Sahibinin kimliğini ibraz etmesi gereklidir. Eğer önceden rezervasyon yapılmamışsa, kiralama başlangıcında kredi kartından 1.000 YTL depozit alınır. Geçerli kredi kartı olmadan kiralama yapılamaz. Toplam kiralama bedeli kiralama başlangıcında tahsil edilir. Kiralamaya ilişkin fatura kiralama bitiminde düzenlenerek, imza karşılığı teslim edilir. 
.
Teslim :
Kiralayanın en az 24 yaşında ve 3 yıllık ehliyet sahibi olması gereklidir.
Kiralama başlangıcında araç deposu boş olarak teslim edilir. Araç teslimleri Pazar hariç her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında yapılır. Bu saatler dışındaki teslimler ancak kiralama başlangıcında belirtmek kaydıyla yapılabilir. Teslim saati ve yerine göre ilave ücret talep edilebilir. Ankara dışında teslim edilen araçlardan Kilometre başına 50 YKR ücret alınır.
 
.
İade :
Araç iadeleri Pazar hariç her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında yapılır. Bu saatler dışındaki iadeler ancak kiralama başlangıcında belirtmek kaydıyla yapılabilir. İade saati ve yerine göre ilave ücret talep edilebilir. Ankara dışında iade edilen araçlardan Kilometre başına 50YKR ücret alınır.
.
Hasar Durumu :
Kiralama esnasında kaza yapılması durumunda, kiralayanın aracı yerinden kıpırdatmadan meskun mahallerde Trafik Polisinden, diğer yerlerde ise Jandarma’ dan Kaza raporu alması gereklidir. Ayrıca en yakın tam teşekküllü sağlıkkurumundan onaylı alkol raporu alınması gereklidir.